JAK MIESZKAĆ ZE SZTUKĄ | kurs online

Uncategorized

Course Content

CZĘŚĆ I
Pierwsza część to historia autorki i inspiracje do podjęcia misji SZTUKA. Magda Nowak opowiada o tym, dlaczego każdy zasługuje na to, aby otaczać się pięknem i żyć świadomie. W tej części zapoznasz się zaletami mieszkania w otoczeniu bogactwa kolorów, form, struktur i faktur. Otrzymasz także wskazówki dotyczące tego, od jakiego rodzaju dzieł najlepiej zacząć przygodę ze sztuką i jak dokonywać rozsądnych zakupów.

  • Pierwsza część to historia autorki i inspiracje do podjęcia misji SZTUKA. Magda Nowak opowiada o tym, dlaczego każdy zasługuje na to, aby otaczać się pięknem i żyć świadomie. W tej części zapoznasz się zaletami mieszkania w otoczeniu bogactwa kolorów, form, struktur i faktur. Otrzymasz także wskazówki dotyczące tego, od jakiego rodzaju dzieł najlepiej zacząć przygodę ze sztuką i jak dokonywać rozsądnych zakupów.

CZĘŚĆ II
Drugi rozdział to część diagnostyczna, w której autorka zadaje pytania dotyczące Ciebie samej/samego i Twojego otoczenia. To bardzo ważny moment kursu, ponieważ tylko pełne i szczere odpowiedzi sprawią, że dobrze wykorzystasz kolejne części, a wysłuchane porady będą mogły stać się spersonalizowane. Dzięki kwestionariuszowi będziesz mieć szansę na poznanie siebie i swoich potrzeb. Taka wiedza świetnie się sprawdzi nie tylko w kwestii doboru odpowiedniej sztuki, ale także jako baza przed rozpoczęciem kompleksowej współpracy z architektem czy dekoratorem.

CZĘŚĆ III
Część trzecia (podzielona na trzy materiały filmowe) to duża porcja wiedzy, inspiracji i przykładów. Zapoznasz się z takimi pojęciami jak chromoterapia czy haptyczność (związane z recepcją barw i zmysłem dotyku). Poznasz najbardziej interesujące fragmenty historii barw. Magda Nowak przejdzie z Tobą przez wszystkie pytania i odpowiedzi z części drugiej. Dostaniesz praktyczne sugestie i informacje o tym, czego potrzebujesz i jakie wybory będą Ci służyć. Autorka pomoże Ci w stworzeniu listy marzeń i pragnień w kontekście Twojego wnętrza. Największą wartością po zrealizowaniu tej części będzie łatwość w podejmowaniu decyzji odnośnie tego, czym się otaczać, jak mieszkać świadomie i… ze sztuką.